KONST / Litografier / Färglitografier 13899244
nr 1389 9244
Färglitografier
Oidentifierad konstnär. Sommarmotiv, Signerad, numrerad 113/140 respektive 114/170, daterad 1996. Motivet: 38x30 cm, yttermått inklusive ram: 47x35 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 5 april 2021
kl 18:19:08
3/4 14:25:14